Zdravá svačinka

06.11.2015 12:06

Zdravá svačinka

Dne 16. října proběhla zdravá svačinka na I. i II. stupni naší školy. My, žáci 9. třídy, jsme organizovali zdravou svačinku pro děti z prvního stupně, kde jsme se sešli v 7. 30,       S sebou jsme si všichni vzali potřebné pomůcky a suroviny, které jsme potřebovali ke svému stanovišti. V každé třídě bylo jedno nebo dvě stanoviště, kde děti měly různé úkoly s přípravou potravin. Po splnění úkolů si děti mohly svůj výtvor sníst a nabídnout do ostatních tříd. V rámci zdravého životního stylu jsme také chtěli jít na procházku. Než jsme vyrazili, s dětmi jsme si ještě hráli, ony nám ukázaly, jak umí číst, hrát na klavír a co hrají za hry. Poté následovala procházka po vesnici. Protože počasí bylo opravdu podzimní, po návratu z procházky jsme s dětmi pouštěli na blízkém poli papírové draky. Vítr moc nefoukal, ale někteří i tak dokázali svého draka vyvěsit do velké výšky.

Dětem i nám se zdravá svačinka líbila a všichni jsme si to velice užili.

Andrea Zeleňáková, 9. třída