Drakiáda 2016

26.10.2016 19:58

Vyzvedli jsme děti a paní učitelky u školy a vyrazili směr pole za školou. Deváťáci se přidali k mladším spolužákům a běhali s dětmi po poli a pokoušeli se dostat draka do vzduchu. Úkol to byl dost obtížný, ale docela se dařil. A tak bylo na obloze nad vesnicí Břežany vidět mnoho pestrobarevných draků různých velikostí a tvarů. Ve větrném počasí jsme strávili na poli asi hodinu. Trochu prochladlí jsme se rozloučili a vydali jsme se do školy. Byl to příjemně strávený čas s mladšími spolužáky.   Nastal podzim, čas plískanic, čepic a pouštění draků u nás za školou. V pondělí 17.10. jsme se s deváťáky vydali na 1.stupeň pouštět draky. Skoro všechny děti si přinesly z domova draky. Mnozí si oblékli teplé bundy a čepice, někteří měli také holínky.