Dopis pro rodiče

01.06.2015 08:56

Základní škola a Mateřská škola, Břežany, okres Znojmo, příspěvková organizace

671 65 Břežany 174, IČ: 75008882, e-mail: zs.brezany@zn.orgman.cz

Vážení rodiče, Vaše dítě bylo přijato do I. ročníku naší základní školy.

Pro výuku bude potřebovat učebnice, sešity, výtvarné potřeby a cvičební úbor, přezůvky

( ne pantofle)

Základní škola zakoupí Vašemu dítěti :

Živá abeceda – 48,-Kč        Prvouka  - 44,-Kč

Slabikář – 114,-Kč

Matematika 1 – 48,-Kč, Matematika 2 – 53,-Kč, Matematika 3 – 48,-Kč Matematika 4 – 48,-Kč

Dále balíček výtvarných potřeb v hodnotě 200,-Kč – barvy vodové, složka barevných papírů, ořezávátko, nůžky dětské, 2 štětce, lepidlo, plastelína, voskovky, pastelky, tužky, náčrtník. – Dále děti obdrží od sponzora desky na sešity. NEPLATÍTE !!!!

Naše organizace má možnost nakoupit učebnice a pracovní sešity se slevou. Nabízíme Vám obstarání zbývajících potřeb pro Vaše dítě prostřednictvím naší školy, a to :

Pracovní sešit ke slabikáři 1. a 2.díl – 112,-Kč               Písanka 1 – 28,-Kč

Sada písmen, slabik a číslic – 64,-Kč                               Písanka 2 – 28,-Kč

Desky na písmena a číslice – 84,-Kč                                Písanka 3 – 28,-Kč

Písanky ke slabikáři – 45,-Kč                                             PS Živá abeceda – 36,-kč       HRADÍ RODIČE !!!!

Doporučujeme cvičební úbor vložit do látkového pytlíku s poutkem na pověšení. Věci svým dětem podepište, aby nedocházelo k jejich záměně s jiným dítětem. Slavnostní zahájení školního roku se uskuteční v úterý 1. září 2015 v čase, který bude upřesněn a s nímž budete seznámeni před začátkem školního roku místním rozhlasem. Na zahájení jste všichni srdečně zváni.

Případné dotazy volejte ředitelce na t.č. 605896713 nebo do školy na t.č. 515277113.

( www.zsbrezany.cz )

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

O zakoupení pracovních sešitů pro své dítě _____________________________________________

mám/ nemám zájem. Částku za pracovní sešity ve výši 425,-Kč uhradím na začátku školního roku .

Datum:___________                                     _______________________________________

podpis

Dopis pro rodiče prvnáka 2015.docx (13584)