Zdravá svačinka 2014

02.12.2014 19:01

Zdravá svačinka

 

Každým rokem se u Nás ve škole koná akce nazvaná ,,Zdravá svačinka“. A letos tomu bylo zrovna tak.

V tomto školním roce byla akce naplánovaná na pátek 14. listopadu, kdy se také uskutečnila. Téma pro všechny třídy bylo stejné - „OVOCE a ZELENINA“. Každá třída si připravila něco jiného, podle chuti. Například 7. třída se usadila v kuchyňce a usmažila si řízky a palačinky s ovocem. Naše 8. třída si nachystala ovocné koktejly, ovocné špízy, zeleninové nebo těstovinové saláty, pomazánky a jiné dobroty.

Všechny třídy rozdávaly svoje výtvory po škole, aby učitelé a ostatní žáci mohli ochutnat. Učitelé si naše umělecké kousky vychvalovali, jsme rádi, že jim chutnalo. Někteří žáci si svá jídla odnesli dokonce domů, aby se pochlubili i rodičům, jak vaří. Všechny skupinky měly jídlo velmi chutné a my se moc těšíme na další ročník Zdravé svačinky.

                                                                                                                                                 Zapsala: Denisa Razáková, 8. třída

 

Zdravá svačinka.doc (1874432)

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořila Lenka Čermáková