Setkání členů Mensy

28.08.2015 09:08

Vážení rodiče,

rádi bychom Vás pozvali na podzimní setkání členů a příznivců Dětské Mensy. Naším cílem je dát možnost členům Dětské Mensy se seznámit, strávit společně trochu času a navázat přátelství s podobně laděnými dětmi a mladými lidmi. Rodičům těchto dětí chceme umožnit sdílení zkušeností ze života s nadanými dětmi, reakcemi okolí, z práce se školou, načerpat inspiraci z volnočasových aktivit a také ujištění, že v tom nejsou sami :-)

Setkání se budou účastnit také zkušení odborníci z oblasti péče o nadané děti. Vítány jsou celé rodiny, členství v Mense není podmínkou. Stejně jako na minulých setkáních se můžete těšit na vstřícnou, otevřenou a příjemnou atmosféru. (Odkaz na reportáže z minulých setkání najdete na konci tohoto e-mailu.)

Setkání se uskuteční ve dnech 18.–20. září 2015 (pátek-neděle) a bude probíhat v Hotelu Skalský Dvůr na Vysočině. Hotel nám rezervuje až 100 míst. Přihlašujte se prosím co nejdříve, nejpozději však do 10. 9. 2015 (včetně). Po tomto datu nám hotel nemůže rezervovat volné pokoje.

Bližší informace o setkání a elektronickou přihlášku najdete na http://deti.mensa.cz/index. php?pg=udalosti&aid=781.

Za všechny organizátory Vás srdečně zve a na Vaši účast se těší

Dana Havlová
Předsedkyně Rady pro Dětskou Mensu
e-mail: dana.havlova@mensa.cz
tel.: +420 607 886 874

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořila Lenka Čermáková