Novinky z Mensy

29.01.2017 10:38

Vážení učitelé, vážení rodiče,

dovolujeme si zaslat Vám opět několik novinek z dění v Dětské Mense. Neradi bychom Vás zahltili sáhodlouhými texty, proto i tentokrát raději volíme formu stručných zpráv. Zaujme-li Vás některé z níže uvedených témat, pokračujte prosím kliknutím na příslušný odkaz, kde se dozvíte více.

Ohlédnutí za rokem 2016:

Pozvánky na akce v roce 2017:

Výše uvedený výčet chystaných akcí není ani zdaleka kompletní. Nezapomeňte se občas podívat do průběžně doplňovaného kalendáře událostí, kde kromě akcí pořádaných Mensou ČR najdete velké množství akcí ostatních pořadatelů.

Ostatní:

  • Na podzim 2016 vyšla v nakladatelství Grada poměrně unikátní publikace na českém trhu, která srozumitelně popisuje problémy, se kterými se v každodenním životě musí potýkat nejen nadané děti, ale také nadaní dospělí. Bližší informace i odkazy na rozhovory s autorkou knihy najdete na http://deti.mensa.cz/index.php?pg=home--aktualni-deni&aid=605

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořila Lenka Čermáková