Novinky z Mensy

11.06.2015 09:16

Vážení učitelé, vážení rodiče,

s potěšením Vám oznamujeme, že po několika letech provozu webu deti.mensa.cz se podařilo zprovoznit plnohodnotné diskusní fórum Dětské Mensy. Přístup k němu mají všichni registrovaní uživatelé webudeti.mensa.cz, tedy i Vy. V novém diskusním fóru můžete debatovat s ostatními uživateli webu deti.mensa.czna různá témata týkající se nadaných dětí. Můžete reagovat na příspěvky ostatních či zakládat vlastní diskusní vlákna, jak je obvyklé ve všech moderních diskusních fórech. Diskusi jsme pro přehlednost rozčlenili do čtyř sekcí:

Přátelé

  • Hledáte kamarády pro Vaše nadané dítě, něco pořádáte, potřebujete pomoci?

Problémy

  • Je Vaše dítě výrazně jiné než jeho vrstevníci a má kvůli tomu problémy? Podělte se o své zkušenosti, zdaleka nejste sami. Ostatní Vám mohou poradit, jak se s potížemi vypořádat.

Dětská Mensa: nápady, náměty, vzkazy od Vás

  • Máte náměty či připomínky k obsahu a dalšímu rozvoji webu? Byli jste na nějaké námi pořádané akci a chcete k ní něco dodat? Nebo máte jiný nápad?

Všeobecná diskuse

  • Zde můžete zakládat diskusní vlákna na téma „nadané děti“, která se nehodí do žádné z výše uvedených sekcí.

K diskusnímu fóru se snadno dostanete po přihlášení k Vašemu uživatelskému účtu na http://deti.mensa.cz(stačí vyplnit dvě přihlašovací políčka v pravém horním rohu a kliknout na tlačítko ODESLAT). Po přihlášení klikněte na ikonku diskusního fóra (druhá zprava), kde se dočtete všechny potřebné informace a najdete odkaz na samotné diskusní fórum.

Pokud jste zapomněli své heslo, můžete si jej obnovit pomocí stránky http://deti.mensa.cz/index. php?pg=account--lost-pass.

Stručné informace jsou k dispozici i v aktualitě na http://deti.mensa.cz/index. php?pg=aktuality&aid=480.

Doufáme, že nové diskusní fórum pro Vás bude přínosem, a že si i díky němu budete moci vzájemně vyměňovat své zkušenosti s nadanými dětmi.

Za vývojový tým webu deti.mensa.cz

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořila Lenka Čermáková