Mezškolní konverzační soutěž v anglickém jazyce

14.04.2016 10:34

Meziškolní konverzační soutěž v anglickém jazyce

Dne 13. dubna 2016 pořádala Základní škola Břežany 1. ročník meziškolní anglické konverzační soutěže pro II. Stupeň, na téma My House. Přizvali jsme do soutěže také žáky ze Základní školy Želetice, které jsme poznali na jazykově-vzdělávacím pobytu v Londýně. Nakonec se soutěžilo ve 3 kategoriích a to 5. třída, 6. - 7. třída a 8. - 9. třída. Soutěžilo se celé dopoledne. Žáci začali poslechem, poté museli vybrat správné odpovědi v gramatickém testu a poslední část soutěže byla konverzační, kde se žáci museli představit, popsat jak vypadá jejich dům a nakonec zodpovědět případné otázky. Všem výhercům gratulujeme a těšíme se na příští rok.

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořila Lenka Čermáková