Florbalová liga nadějí

15.12.2015 09:34

Florbalová liga nadějí

 

Již druhým rokem máme v naší hale tu čest účastnit se Florbalové ligy nadějí pořádaným SVČ Miroslav. Nový ročník navíc oživila i družstva mladších a starších žáků Tasandy. Díky tomu hala pocítí zápolení 1 × za měsíc (začalo se listopadem) až do dubna 2016, kdy se koná PLAY OFF. Tam však postoupí jen 4 nejlepší týmy z pěti. Účastníky jsou Býci Prosiměřice, Břežanští havrani, Černí jestřábi Miroslav, Panthers Božice a Tasanda.

Před naší pauzou v prosinci (prvních 5 měsíců má volno střídavě vždy jeden tým, aby ostatní 4 mohly pohodlně sehrát turnaj) jsme se staršími hráči zahřívali 4. postupující místo. S mladšími dokonce 3. Určitě ještě promluvíme do konečného umístění, hoši i dívky jsou správně nažhaveni k boji o medaile. Prozatímní cíl: Postoupit do Play off.

Příští utkání: 23. ledna 2016. Všem (vím, že víte kdo) díky za podporu. :o)

Mgr. Rostislav Růžička

Florbalová liga nadějí.docx (384169)

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořila Lenka Čermáková