Drakiáda 2015

06.11.2015 12:08

Drakiáda 2015

 

 

            Moc se mi líbilo, když byla zdravá svačinka. Konala se 16. října a už se nemůžu dočkat, až bude další! Na té, která byla teď, jsme dělali špízy z ovoce, které jsme pomáhali krájet, a také vaječnou pomazánku, krájeli jsme pečivo, mazali na něj pomazánku a poté jsme mohli vše nabízet v ostatních třídách. Po zdravé svačince jsme šli pouštět draky.

Filip Mareš

 

 

            Před pouštěním draků jsme šli na procházku, a protože jsme měli gumáky, mohli jsme šlapak do kaluží.

            Drakiáda se mi moc líbila. Pomáhala mi Nela Talášková, aby se drak vznesl nahoru, já jsem jí pak taky pomohla. Draky jsme pouštěli na poli kousek od školy. Nebyl moc vítr a draci nechtěli létat, ale nakonec se vznesli vysoko do vzduchu, i když jsme museli rychle utíkat, aby nám nespadli. Jako první vzlétl drak Jirkovi Šebestovi.

            Nikola Jedličková

 

 

 

            Jeden pátek k nám přišli deváťáci z druhého stupně. Nejprve jsme měli zdravou svačinku, potom jsme šli na procházku po vesnici - nejvíc jsme si užili šlapání do kaluží! A nakonec jsme si vzali draky a šli jsme je pouštět na pole u školy.

Nela Talášková

 

 

            16. října k nám přišli deváťáci z horní budovy. Prvně jsme měli zdravou svačinku. Mňam, to byla dobrota! Šli jsme také na procházku po Břežanech. Když jsme se vrátili, šli jsme na pole pouštět draky. Velmi nám s tím pomáhali deváťáci. Stalo se, že někomu drak vůbec neletěl nebo se mu dokonce rozbil. Jirka a Elinka Šebestovi měli největšího draka a vzlétl taky jako první. Asi po hodině jsme se všichni rozešli domů.

Nela Lacinová

 

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořila Lenka Čermáková