Den pro zdraví

17.05.2016 09:32

Den pro zdraví

             Dne 29.4.2016 se u nás ve škole, jako každý rok pořádal projektový den s názvem Den pro zdraví.

Každá třida měla vyhrazeny dvě hodiny ve třídách a další dvě  v naší sportovní hale.

            Úplně první hodinu jsme si vytvářeli naše zdravé svačinky a pochutiny, které jsme si potom snědli. Za dobře odvedenou práci a za to, jak jsme si s úkolem poradili a povedl se nám, jsme dostali cupcake s lentilkami. Ten sice nebyl až tak zdravý, ale myslím, že jsme si ho zasloužili všichni za dobře odvedenou práci.

           Druhou hodinu jsme se šli podívat za zdravotní sestřičkou, která nám přijela povykládat o zdravé výživě. Připravila si zajímavou prezentaci o správném stravování a o tom, co je pro náš jídelníček důležité a co naopak není, bylo to velice zajímavé.

        Na další dvě hodiny jsme se přesunuli do haly, kde si pro nás naši učitelé a učitelky připravili šest sportovních disciplín, které jsme si splnili. Nejtěžší pro nás byly asi angličáky, které byly velmi těžké a vyčerpávající, zase naopak se nám líbil skok přes švihadlo nebo skok do dálky.

         Tento projektový den se nám moc líbil a děkujeme našim učitelkám a učitelům, že ho pro nás připravili. Určitě ho neodmítneme ani příští rok a budeme se na něj těšit.

Jana Juřeníková, 8. třída

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořila Lenka Čermáková