Beseda se zástupci SOU SOŠ a SČMSD Znojmo

02.12.2014 18:55

Beseda se zástupci SOU a SOŠ SČMSD Znojmo

 

Ve čtvrtek 27. listopadu 2014 jsme pro žáky osmé a především deváté třídy na škole uspořádali besedu se zástupci SOU a SOŠ SČMSD Znojmo. Studentky třetího ročníku našim vycházejícím žákům představily střední školu, kterou navštěvují. Seznámily je s obory, které je možné na „Přímce“ studovat. Žáci se dozvěděli, že jako součást výuky mohou získat řidičská oprávnění, absolvovat sommelierský nebo barmanský kurz a také vycestovat na stáž do zahraničí.

Současně jsme byli pozváni na akce, které škola v prosinci pořádá, a to na Vánoční výstavu a Řemeslo má budoucnost. Na akci Řemeslo má budoucnost určitě zavítáme, protože žáci si zde prakticky vyzkouší některé obory a získají také osvědčení o účasti, které mohou přiložit k přihlášce na školu.

 

Studentky ze střední školy doprovodil náš bývalý kolega Mgr. Rožnovský, který v současné době působí právě na SOU a SOŠ SČMSD Znojmo.

Další střední školy se rodičům deváťáků prezentovaly na třídních schůzkách v pondělí 24. listopadu 2014.

 

Mgr. Jana Buchtová

   

Beseda se zástupci SOU a SOŠ SČMSD Znojmo.doc (1197056)

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořila Lenka Čermáková