Atletické závody 2016

17.05.2016 09:26

Atletické závody – soutěž školních družstev

 

V úterý 3. května 2016 jsme se společně s některými dívkami a s paní učitelkou Bratekovou vypravili na atletické závody do Znojma. Vyrazili jsme už v ranních hodinách, a když jsme došli na stadion v Horním parku, měli jsme ještě spoustu času na to, abychom se zorientovali a některé disciplíny si i vyzkoušeli. Počasí nám zpočátku moc nepřálo, ale nakonec se umoudřilo, přestalo pršet, i když byla docela zima.

                Naše soutěžní družstvo tvořily žákyně 8. třídy (K. Mojžišová, L. Kočí, M. Pavlíčková, T. Cuperová, N. Nevoralová, V. Švancarová a N. Talášková) a 9. třídy (M. Suchánková, D. Razáková a A. Zeleňáková). Soutěžilo se v následujících disciplínách: skok do výšky, skok do dálky, sprint na 60 m, vytrvalostní běh na 800 m, vrh koulí a štafeta 4x60 m. Zejména poslední závod ve štafetách byl doslova nervy drásající a napínavý, fandili jsme od začátku do konce a je nutné dodat, že všechny závodnice předvedly skvělý a velmi rychlý běh. Porazili jsme dokonce i štafety Hrušovan!

                Ve všech disciplínách jsme měli velkou konkurenci, ale i přesto jsme si soutěžní den velmi užili a děkujeme paní učitelce za to, že s námi do závodu šla a dala nám šanci předvést naše schopnosti. Děkujeme a těšíme se na další soutěže!

zapsala Denisa Razáková, 9. třída

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořila Lenka Čermáková